Yiyecek & içecek

 NICHOLAS PARK HOTEL 

ANA RESTAURANT

500 kişi kapasiteli , havuz ve kısmen deniz manzaralı ve kapalı alanı klimalı olup misafirlere inanılmaz tat ve görsel zenginlikte açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri sunmakta ve yemekleriyle tatilinize lezzet katmaktadır.
Kahvaltı (07.30 – 10.00)  |  Öğle yemeği (13.00 -14.30)
Akşam yemeği (19.00 – 21.30)

SNACK BÜFE

Gün boyu Snack büfede sınırsız yiyecek ikramları siz değerli misafirlerimizin gözlerinin önünde hazırlanmakta ve servis edilmekte , damağınızda unutamayacağınız tatlar bırakmaktadır.
SNACK BÜFEDE fast food , Akdeniz yeşillikleri ile yapılan organik salatalarımız , gözleme , kek &kurabiye ve ustalarımızın günlük menüleri sunulmaktadır.  Hizmet Saatleri 11:00 – 17:00 dir…

RESTORAN BAR

Ana restoranımızda keyifle yemeğinizi yerken, ana restoranımızda bulunan barımızdan içeceklerinizi alıp Muhteşem Ölüdeniz manzarasına karşı yudumlayabileceğiniz  , sevdiklerinizle birlikte zaman geçireceğiniz keyifli bir ortam sunulmaktadır.

HAVUZ BAR

Nicholas Park Hotel’in tüm havuz alanına servis vererek, tatilinizi daha konforlu kılar. Gün boyunca bir fincan kahve ya da 1 kadeh şarap içmek için hizmetinizde olup , akşamları içeceklerinizi burada içerken bir yandan animasyon gösterilerini de izleyebileceğiniz mekandır.

PANORAMA BAR

Muhteşem günbatımı ve denizin güneşle buluşma anını ve sonrasında yıldızların görsel şölenini keyifle izleyebileceğiniz , bu manzarada müziği ruhunuzda hissedeceğiniz , evinizdeki rahatlığı tatilinizde de yaşayacağınız ,unutamayacağınız romantik bir ortam sunmaktadır.

Nicholas Park Fact Sheet.pdf (162 indirme)